حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیا (ص) گفت: امروز جمهوری اسلامی به واسطه تجربیات دوران دفاع مقدس و گذشت سه دهه از پایان جنگ تحمیلی به پیشرفت‌هایی قابل ملاحظه‌ای دست یافته است.
کد خبر: ۹۴۵۶۸۹۹
|
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸

دفاع مقدس کشور را به بالاترین سطح بازدارندگی رساند

به گزاش خبرگزاری بسیج، سردار سرتیپ «محمدجعفر اسدی» معاون قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص)،  با اشاره به ابعاد گسترده دفاع مقدس و جایگاه آن در فرهنگ دفاعی نیروهای مسلح، اظهار داشت: دفاع مقدس ما ابعاد گسترده و مولفه‌های فراوانی را در بر می‌گیرد و بدون تردید می‌توان گفت که دفاع مقدس فراتر از دروس نظامی و آکادمیک دنیا است.

سردار اسدی با بیان اینکه دفاع مقدس جنگ میان دو کشور نبود، گفت: تاریخ گواه آن است که دفاع مقدس یک جنگ در ابعاد بین‌المللی بود، وقتی که می‌بینیم آلمان، فرانسه، انگلیس، سلاح‌های میکروبی و شیمیایی را در اختیار رژیم بعثی می‌گذارند و یا اینکه هواپیماهای سوپر اتاندارد و سامانه‌های پدافندی را در اختیار صدامیان قرار دادند که همه اینها بیانگر ابعاد گسترده دفاع مقدس ملت مظلوم ایران در برابر دشمن تابن دندان مسلح است.

معاون قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) تصریح کرد: رزمندگان اسلام در برابر تمامی این امکانات با غیرت و ایمان به خدا ایستادگی کردند و لحظه‌ای از آرمان‌های الهی خود عقب ننشستند.

وی افزود: امروز جمهوری اسلامی به واسطه تجربیات دوران دفاع مقدس و گذشت سه دهه از پایان جنگ تحمیلی به پیشرفت‌هایی قابل ملاحظه‌ای دست یافته است و در صورت ادامه این روند، به بالاترین سطح از بازدارندگی دست خواهیم یافت.

 

ارسال نظرات