حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین فرمانده لشکر عملیاتی۳ حمزه(ع) گفت: اربعین حسینی و آیین باشکوه پیاده‌‌روی در این روز یک فرصت مغتنم و ارزشمند است تا مودت و دوستی بین ایرانی و عراقی تقویت شود.
کد خبر: ۹۴۵۷۳۴۶
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱

به گزارش بسیج از ارومیه، باقر مجلل جانشین فرمانده لشکر عملیاتی۳ حمزه(ع) در همایش «اربعین حسینی و مشق معرفت» که در حسینیه شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: این ایامِ به‌معنای‌واقعی‌کلمه سراسر شور توأم با معرفت و بصیرت است.

وی ادامه داد: در مسیر«طریق الحسین» که از شهرهای مختلف به کربلا منتهی می‌شود، اقشار مختلف با دو عنوان یکدیگر را می‌شناسند و از دو حالت زائر حسین یا خادم حسین خارج نیستند، که این خود یک جلوه و مظهر زیبا از سبک زندگی اسلامی به شمار می‌رود.

جانشین فرمانده لشکر عملیاتی 3 حمزه (ع) با بیان اینکه در این آیین وحدت‌بخش جلوه‌های زیبایی از زائران در ارتباط معنوی با وجود مقدس امام حسین (ع) را شاهد هستیم، اضافه کرد: برخورد کریمانه توام با ادب و تواضع خادمان با زائران واقعا برای هر انسانی لذت‌بخش است.

وی با بیان اینکه، همزمان با اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین(ع)، موکب جاماندگان اربعین حسینی توسط رزمندگان لشکر۳ برپا شد، ادامه داد: این موکب همزمان با روز اربعین و با استقرار ۲ موکب برادران و خواهران در مزار شهدا باغ رضوان ارومیه دایر شده و میزبان مشتاقان حسینی بود.

مجلل اربعین حسینی و آیین‌هایی که در آن روز برگزار شد، یک نمایش بی‌همتا از شور و شعور دینی دانست و گفت: رزمندگان لشکر۳جامانده از سفر کربلا با حضور پرشور خود در خدمت به زائران بار دیگر ارادت خالصانه خود را به امام حسین (ع) و یاران باوفایش ابراز کردند.

 

ارسال نظرات