حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان_مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: همزمان با اربعین سیدالشهدا(ع) 15 تیم امدادی ثابت و سیار هلال احمر زنجان برای جاماندگان از پیاده روی کربلای معلی خدمات ارائه دادند.
کد خبر: ۹۴۵۷۳۴۸
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان ، سید قاسم موسوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: روز گذشته همزمان با اربعین اباعبدالله الحسین(ع) 6 تیم ثابت از نجاتگران، 6 تیم توانا، 2 تیم سیار با موتور آمبولانس، یک تیم سیار با آمبولانس، 2 تیم جوانان اقدام به ارائه خدمات امدادی و فرهنگی به عزاداران در مراسم پیاده روی گاوازنگ به یادمان شهدای گمنام زنجان کردند.

 

خدمات رسانی 15 تیم امدادی هلال احمر زنجان به جاماندگان اربعین

وی یادآوری کرد: علاوه بر استقرار این تیم های ثابت و سیار 35 دستگاه چادر برای استراحت عزاداران در مسیر پیاده روی برپا شده بود که تعداد قابل توجهی از شهروندان در این چادرها نفسی تازه می کردند.

 

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در کنار این این خدمات تست قند و فشار خون نیز از عزاداران انجام شد.

 

 

موسوی از انجام هشت عملیات توسط تیم های امدادی هلال احمر زنجان خبرداد و اظهارداشت: در این عملیات ها 6 مصدوم منتقل، پنج نفر به صورت سرپایی مداوا و سه نفر نیز به بیمارستان اعزام شدند.

 

 

موسوی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر همواره در کنار هموطنان برای ارائه خدمات امدادی مورد نیاز است.

 

وی اضافه کرد: ارائه خدمات تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر زنجان از 9 صبح تا ساعت 21 شامگاه روز گذشته بود.

 

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعتی از شبانه روز تماس برقرار کنند.

 

 

ارسال نظرات