خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مرز، جغرافیا، گویه، زبان، لباس و غیره چقدر حقیر است در برابر یکی شدن ما و ما چقدر قدرتمند هستیم. راز جمله حاج قاسم عزیز که فرمود: ما ملت امام حسین(ع) هستیم، رمز بزرگی ماست.
کد خبر: ۹۴۵۷۳۸۵
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸

شروع جاذبه مغناطیسی حسینی در روز اربعین است ...این همان مغناطیسی است که امروز هم با گذشت قرن های متمادی، در دل من و شماست. کسانی که معرفت به اهل بیت دارند، عشق و شور کربلا همیشه در دلشان زنده است و این از آن روز شروع شده است .امام خامنه ای01/01/1385

این حسین کیست که همه عالم دیوانه اوست/این چه شمعی است که جانها همه پروانه اوست

ای شعله فروزان، ای فروغ تابان، ای گرما بخش دل های خلاق! تو کیستی با این شکوه و جلال، با این شیرینی و دلنشینی، با این هیبت و اقتدار، با این همه لشکر دل به همراه، با غلغله فرشتگان که در کنار موکب تو با آدمیان رقابت می کنند؟

تو کیستی ای نور خدا ای ندای حقیقت، ای فرقان و ای سفینه النجاه؟ چه کرده ای در راه خدایت که پاداش آن خدایِی شدن هر آن چیزی است که به تو نسبت می رساند؟ بنفسی انت، بروحی انت، بمهجه قلبی انت و سلام الله علیک یوم ولدت یوم استشهدت مظلوما و یوم تبعث فاخر و مفخرا، 93/2/23(متن تقریظ حضرت آقا بر کتاب پنجره های آفتاب )

امام صادق(ع) می فرمایند: همانا برای زائران امام حسین(ع) برتری ای در روز قیامت می باشد. راوی گفت چه برتری ای؟ حضرت فرمودند: آنها چهل سال قبل از مردم دیگر وارد بهشت می شوند در حالی که مردم هنوز در حساب موقف هستند. امام صادق(ع) می فرمایند: به درستی که فاطمه(س) فرزند پیامبر (ص) نزد زوار قبر پسرش حسین(ع) حاضر شده و برای گناهان آنها طلب استغفار می کنند.

حال و هوای شهر قزوین در این ایام دیدنی بود، رفت و آمد عاشقان حسینی، دویدن، ایستادن، حسرت خوردن، رسیدن، نرسیدن، جاماندگی، همراه شدن، دل بریدن، دل دادن و هزاران واژه عاشقانه که خود سیدالشهدا(ع) برای دوستانش ذخیره کرده است. سفره ایی که بر پا شد، طعامی که نذر گردید، قدم هایی که برداشته شد، بدون اینکه همدیگر را قبلا بشناسیم انگار سالیان سال است که باهم آشنا هستیم. مرز، جغرافیا، گویه، زبان، لباس و غیره چقدر حقیر است در برابر یکی شدن ما و ما چقدر قدرتمند هستیم. راز جمله حاج قاسم عزیز که فرمود: ما ملت امام حسین(ع) هستیم، رمز بزرگی ماست.

زائران حضرت ارباب؛ همرزمان عزیز؛
می دانم به نیابت از امام زمان(عج)، امام خمینی(ره) و حضرت امام خامنه ای (ره) سیدالشهدای جبهه مقاومت سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، سه هزار لاله قزوینی ها، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای امنیت پایدار، شهدای بیداری اسلامی، شهدای آتش نشان، شهدای ترور، همه رفتگان، ملتمسین به دعا ، مریض های بیمارستانی و خانه نشین ها رهسپار سفر عشق شدید، گوارای وجودتان باشد و زیارتتان قبول انشالله.

وظیفه اینجانب بود که خدمت تک تک شما بعد از زیارتتان برسم و خاک قدومتان را توتیای چشم کنم، اما فرصت کم است و از طریق این دل نوشته عذر کوتاهی خدمتم را تقدیم می دارم و امیدوارم مشمول دعای شما باشم. سلام مرا به خانواده های محترمتان، بستگانتان، همسایه هایتان، هم هئیتی ها یتان، هم مسجدی هایتان و بسیجیان عزیزی که در رستاخیز اربعین حسینی زائر بودند برسانید.

خدا می داند که چقدر مشتاق دیدن آنها هستم و این آتش اشتیاق را در وجودم شعله ور نگه می دارم و با حرارت حسینی ها زنده تر می شوم. به امید تعجیل در ظهور مولا و صاحبمان حضرت مهدی(عح) طول عمر با عزت برای رهبری عزیز، رفع گرفتاری امت اسلامی و ایران عزیز انشالله.

التماس دعا

برادر کوچک شما سرتیپ دوم رستمعلی رفیعی آتانی
فرمانده سپاه حضرت صاحب الامر(عج الله تعالی فرجه الشریف) استان قزوین

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین