حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
آقایان طاهرنژاد نماینده کمپین معلولان در شهرری و فیضی نماینده مجمع مشورتی جوانان شهرری با دکتر رحیمی دادستان شهرری دیدار کردند.
کد خبر: ۹۴۵۷۵۸۹
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۸

  محور این دیدار  معلول آزاری و همچنین  مناسب سازی ساختمان دادستانی شهرری بود. همچنین در این دیدار نماینده معلولان شهرری عنوان کردند که چرا  با زورگیران برخورد قاطع و فوری صورت می گیرد اما با افرادی که معلولان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند برخورد محسوسی صورت نمی گیرد؟

 

 علیرضا فیضی با اشاره به معلول آزاری اخیر از مسئولان   بیمارستان فیروزآبادی انتقاد کرد و گفت: چرا مورد اخیر را نه به  نیروی انتظامی و نه به  اورژانس_اجتماعی اطلاع نداده اند.

همچنین شرایط بسیار بد تردد  معلولان و  سالمندان در دادستانی شهرری موضوع دیگری بود که مطرح شد و مورد تایید   دکتر احمدی نیز قرار گرفت و در این مورد تاکید شد که فضا برای احداث  آسانسور در دادستانی وجود دارد.

یکی دیگر از خواسته های فعالین حوزه معلولیت در شهرری از دادستان  سرکشی مستقل ، سرزده و مدام به مراکز شبانه روزی نگهداری معلولان بود که مورد تاکید دادستان نیز قرار گرفت..

  دکتر احمدی شعبه ۸دادیاری را به اورژانس اجتماعی و شعبه ۱۱دادیاری را به معلولان اختصاص داد که برای تردد معلولان و سالمندان مناسب تر است.

  در پایان مقرر شد که مطالب عنوان شده برای پیگیری بصورت مکتوب به دادستانی تحویل شود.

 

 

ارسال نظرات