حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان خبر داد
همدان-مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان از برگزاری بیش از ۳۰۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان همدان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۵۷۷۱۳
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سردار مهدی ظفری در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دفاع مقدس در باغ موزه همدان برگزار شد، اظهار کرد: خبرنگاران باید به تحول در جامعه فکر کنند و اینکه چطور می‌توانند در جامعه تاثیرگذار باشند.

وی با بیان اینکه ایجاد گفتمان انقلاب اسلامی یکی از اساسی‌ترین کارها است، افزود: ما برای ایجاد گفتمان در یک جامعه باید آن را معرفی کنیم، گفتمان انقلاب ایجاد نمی‌شود مگر اینکه مفاهیم آن را تبیین کنیم، در ساختاری که تبدیل به گفتمان شوند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند دفاع از ارزش‌ها را همگانی کنید، ابراز کرد: ارزش‌های اسلامی باید توسط گفتمان‌سازی بیمه شوند و در این راستا در استان یک شبکه فراگیر در حال شکل‌گیری است که شورای هماهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یکی از این شبکه‌ها است که برای توسعه این ساختارها به دنبال تشکیل انجمن در سطوح مختلف هستیم.

وی با بیان اینکه امسال بیش از ۳۰۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان برگزار می‌شود، گفت: همچنین برنامه‌ها در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، با توجه به اندیشه‌های ولایت با نگاه خدمت‌رسانی به مردم برگزار خواهد شد.

سردار ظفری به ارائه تعدادی از برنامه‌های شاخص در این هفته پرداخت و عنوان کرد: ایجاد درمانگاه صحرایی، رژه نیروهای مسلح، تجلیل از یک میلیون پیشکسوت در سراسر کشور با حضور رهبر انقلاب اسلامی که در همدان نیز در حسینیه امام(ره) برگزار می‌شود، یادواره شهدای روحانی، بزرگداشت ۱۴۹ شهید گمنام در ۵۳ نقطه یادمانی در سطح استان، آموزش ضمن خدمت ۸ هزار معلم در استان با موضوع دفاع مقدس در باغ موزه همدان و... از جمله برنامه‌ها در این هفته است.

وی بیان کرد: در نظر داریم امسال ۱۰۰ عنوان کتاب در سطح استان چاپ شود که این برنامه‌ریزی کلان استانی است و در سطح شهرستان‌ها همه پای کار هستند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: تربیت ۸۰ نویسنده نوقلم در سطح استان از دیگر اقدامات این اداره کل است، ما نویسندگان بزرگی داریم اما باید به فکر تربیت نیرو باشیم و باید حداقل در هر شهرستان ۱۹ نویسنده نوقلم داشته باشیم.

وی با اشاره به تدوین دانشنامه دفاع مقدس به عنوان غنی‌ترین و مدقن‌ترین سند تاریخ دفاع مقدس استان همدان، خاطرنشان کرد: دانشنامه استان همدان در نوع خود بی‌نظیراست و در تمام ابعاد به عنوان سند قطعی از آن استفاده میشود و یک کار خاص در سطح کشور است که تاکنون حدود دو سال روی آن کار شده است.

در پایان این مراسم از پوستر چهل و دومین سالگرد حماسه دفاع مقدس رونمایی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات