خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه شهرستان کهک استان قم در نشست ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان کهک بر لزوم تعامل و همراهی دستگاه‌های مختلف در راستای اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، خدماتی و اجتماعی در این هفته تاکید کرد.
کد خبر: ۹۴۵۷۷۲۳
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، سرهنگ «هادی قنبریان» فرمانده ناحیه شهرستان کهک در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان که در فرمانداری کهک برگزار شد، اظهار داشت: مسئولیت‌هایی که در خصوص پاسداشت راه و هدف شهدا بر دوش ما نهاده شده، بار امانتی الهی است که باید آن را به درستی به سرانجام برسانیم.

وی افزود: داشتن روحیه جهادی و بسیجی برای خدمت به مردم بخصوص خانواده‌های معظم شهدا از درس‌های دفاع مقدس است.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان کهک با بیان این نکته که نشر و گسترش روحیه ایثار و شهادت در ظرف زمان نمی‌گنجد، ادامه داد: ترویج فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس منحصر به یک هفته نیست بلکه باید در طول سال، سرلوحه برنامه‌های ما در پایگاه‌های بسیج، ادارات، مدارس و .. قرار بگیرد.

قنبریان با اشاره به وجود یادمان دو شهید گمنام در شهر کهک گفت: ضرورت دارد با ایجاد راه دسترسی بهتر، این مکان مقدس را از غربت در بیاوریم و به پایگاهی فرهنگی برای تشکیل جلسات و برگزاری مراسم معنوی تبدیل کنیم. در این زمینه با قرارگاه خاتم مذاکراتی صورت گرفته و ان شاء الله در آینده نزدیک شاهد اقداماتی با مشارکت شورای شهرستان در خصوص این یادمان خواهیم بود.

در این جلسه مقرر شد تا تمامی دستگاه‌ها و ادارات در گرامیداشت نام و یاد شهدا و خدمت رسانی به خانواده معظم شهیدان و ایثارگران برنامه های خو را به دبیر ستاد اعلام کنند.

همکاری دستگاه‌های مختلف برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کهک قم

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها