حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه شهرستان ملارد با اشاره به اینکه دفاع مقدس به ما اعتماد بنفس گفت : دفاع مقدس یکی از جلوه های جدال بین حق و باطل است.
کد خبر: ۹۴۵۷۷۴۱
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۱

سرهنگ دوم پاسدار علی اکبر جهانی نژاد فرمانده سپاه شهرستان ملارد در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس اصحاب رسانه را زبان گویای نظام دانست و اظهار داشت:  دفاع مقدس یکی از جلوه های جدال بین حق و باطل است و دفاع مقدس به ما اعتماد بنفس واقتدار  نظامی داد .

وی با تاکید بر گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، افزود: در هفته دفاع مقدس باید بطور ویژه به دیدار خانواده شهدا رفت و از آنان قدردانی کرد.

   در ادامه جلسه فرمانده سپاه شهرستان ملارد با تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس از اجرای ۴۰۰برنامه در هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان ملارد خبر داد و گفت:  رژه نیروهای مسلح، گلباران گلزار شهدا، برگزاری یادواره های شهداء در مساجد و مدارس، تشییع پیکر مطهر شهید گمنام   که به همت مسئول کمیته خادمین شهدا برنامه ریزی شده است ، بخشی از برنامه های هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان ملارد است.

 

 خبرنگاربسیج/ محمد علی دوست پناهی  

ارسال نظرات