حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ پاسدار نعمت کمیزی گفت:به مناسبت هفته دفاع مقدس درمانگاه ایثار شهر کمیجان جهت ارائه خدمات درمانی به مردم شریف شهرستان با حضور مسئولین افتتاح خواهد شد.
کد خبر: ۹۴۵۷۸۳۰
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی سرهنگ پاسدار نعمت کمیزی فرمانده سپاه کمیجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، دفاع مقدس را ادامه مسیر عاشورا دانست و گفت: دفاع مقدس دامنه و ادامه مکتب و قیام عاشورا بود که تبدیل به کارگاهی انسان ساز برای نظام اسلامی شد.


وی اضافه کرد: دشمن جنگ تحمیلی را برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت اما این جنگ باعث شعله‌ور شدن انقلاب و الگو شدن ایران اسلامی شد و به برکت جنگ تحمیلی ما داریم به هدف اصلی انقلاب نزدیک می‌شویم.


وی شعار هفته دفاع مقدس را «ما مقاوم هستیم» دانست و گفت:۸۳ عنوان برنامه در سطح شهرستان کمیجان در هفته دفاع مقدس در نظر گرفته شده که از جمله آن می توان به برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، گلباران مزار شهدا، مراسم شبی با شهدا در روستای امام زاده عباس، برگزاری نشست‌های بصیرتی، برگزاری برنامه آبروی محله، دیدار با رزمندگان دفاع مقدس، دیدار بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس با امام جمعه شهر میلاجرد ، میز خدمت، زنگ مقاومت در مدرسه ۱۷ شهریور، رژه موتوری اشاره داشت.


وی گفت:به مناسبت هفته دفاع مقدس درمانگاه ایثار شهر کمیجان جهت ارائه خدمات درمانی به مردم شریف شهرستان  با حضور مسئولین افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات