حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارسیان گفت: ۷۲ عنوان برنامه برای هفته دفاع مقدس در این شهرستان پیش بینی شده است.
کد خبر: ۹۴۵۷۸۴۳
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰

سرهنگ رنجبری در نشست خبری هفته دفاع مقدس افزود: عطرافشانی قبور مطهر شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، تجلیل از جهادگران برتر، برگزاری میز خدمت مسوولان، اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم، برگزاری یادواره شهدا، محفلی با شهدا، زنگ مقاومت در مدارس، توزیع بسته های معیشتی و لوازم التحریر بین نیازمندان از جمله برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس است.
وی بیان داشت: هشت سال دفاع مقدس ایران اسلامی در برابر قدرت‌های جهان امروز به الگوی کشورهایی تبدیل شده که جرأت مقابله با استکبار را نداشتند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارسیان با بیان اینکه کشورهای استکبار ستیز با الگوگیری از دوران دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی می‌ایستند، اظهارداشت: دفاع مقدس و بسیج هم‌پای انقلاب اسلامی به سن ۴۰ سالگی رسید و چهار دهه مقاومت در مقابل استکبار جهانی و دنیای غرب، دستاوردها و اتفاقات مهمی را رقم زده که در عالم مثال زدنی شده و امنیت پایدار انقلاب اسلامی را به وجود آورده است.
وی با اشاره به دیگر دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس ملت ایران، تأکید کرد: توفندگی قدرت انقلاب اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی منطقه و اوج گرفتن روحیه ایثار و شهادت در گام دوم انقلاب در بین جوانان از جمله اتفاقاتی است که به تأسی از دوران دفاع مقدس شکل گرفته و در منطقه به الگو تبدیل شده است.
سرهنگ رنجبری، افزود: حکومتی که تا دیروز مدعی پوشالی ابرقدرت دنیا بود و ادعای برتری داشته و به دنبال کدخدا گری بود، امروز در حال زوال و نابودی است و هر روز مؤلفه‌های قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی قوی‌تر و پایدارتر می‌شود.
وی، با اشاره به روند تغییرات در اعمال تحریم‌ها بر علیه کشور ما، تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی به پختگی و جایگاهی رسیده که نمی‌تواند با هر تهدیدی به هم بریزد و از هم بپاشد، نوع تهدیدهای بزرگ بر علیه ایران، نشانگر قدرت انقلاب اسلامی شده و افتخار می‌کنیم که امروز روحیه ایثار و شهادت و از خودگذشتگی نیروهای مسلح همانند دوران دفاع مقدس است.

ارسال نظرات