حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
ساری-فرمانده سپاه کربلا،گفت: پس از گذشت بیش از جهل دهه از عمر انقلاب، نسل های جدید انقلاب میراث دار میراث دار الگوهای جاودان الهی هستند.
کد خبر: ۹۴۵۷۸۵۷
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵

نسل‌های جدید انقلاب میراث دار الگوهای جاودان الهی هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،فرمانده سپاه کربلا در  آئین افتتاحیه رزمایش بزرگ و سراسری سپاس و میثاق با یاوران ولایت با هدف دیدار و تجلیل از خانواده‌های معظم ۱۰۴۰۰ شهید والامقام استان مازندران که  در حسینیه عاشقان ولایت ستاد سپاه استان برگزار شد،با اشاره به خلق حماسه اربعین ، گفت: اربعین حسینی امسال به یک اربعین تمدن ساز تبدیل شد.

سردار مسلمی با بیان اینکه بدون شک دوران هشت سال دفاع مقدس یکی از افتخارات بزرگ  ملت ایران است، افزود: دفاع مقدس جنگ اسلام بر علیه کفر به سرکردگی شیطان بزرگ امریکای جنایتکار بود.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه دشمن به خیالی در دوران انقلاب می خواست با شروع جنگ تحمیلی کار انقلاب را یکسره کنند، ادامه داد: اراده الهی با دلهای پولادین شهادت طلب جوانانی که از مکتب حسینی الگو گرفتند، گره خورد و در برابر دشمنان ایستادند.

سردار مسلمی  با بیان اینکه جوانان با پیروی و تبعیت از ولایت فقیه،در جبهه های حق علیه باطل  ایثار و از خودگذشتگی کردند،گفت: پس از گذشت بیش از جهل دهه از عمر انقلاب، نسل های جدید انقلاب میراث دار  الگوهای جاودان و فرامین  الهی هستند که حضور هزاران رزمنده مدافع حرم در دفاع از حریم اهل بیت(ع) و  در جبهه مقاومت گواه این مدعا است.

فرمانده سپاه کربلا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تکریم خانواده های معظم شهدا، خاطرنشان کرد: تکریم خانواده شهید، واجب شرعی امروز ما است.

بنا به گفته سردار مسلمی بیش از ۱۲۰۰ تیم سرکشی متشکل از سرداران و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت ، نیروها و فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران و کارکنان نهادها و دستگاه های اجرايي استان در طی این رزمایش سراسري که برای اولین بار در سطح کشور با ابتکار و همت سپاه کربلا ، و با مشارکت استانداری و بنیاد شهید مازندران برنامه ریزی شده که با رمز یا صاحب الزمان عجل الله از خانواده های معزز شهدای خطه علوی تجلیل کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات