حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
حضور دلیرانه و خستگی ناپذیر زنان دردفاع مقدس هیچ گاه از یاد ها فراموش نخواهد شد.
کد خبر: ۹۴۵۸۱۹۱
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از ایرانشهر، حجت الاسلام والمسلمین بزمانی امام جمعه شهرستان ایرانشهر دراین مراسم گفت: حضور دلیرانه و خستگی ناپذیر زنان در دفاع مقدس هیچگاه از یاد ها فراموش نخواهد شد.

امام جمعه شهرستان ایرانشهر با اشاره به نقش موثر زنان در دفاع مقدس گفت: زنان به حق در ادای دین خود نسبت به اسلام و به انقلاب از هیچ گونه یاری و مدد مادی و معنوی استنکاف نورزیدند .

امام جمعه شهرستان ایرانشهر ادامه داد؛از جمله خدمات زنان می توان به «ایثار فرزندان خود» در راه حیثیت و اصلاح جامعه نام برد.

بزمانی بیان کرد: هنوز یادمان نرفته است چه بسیار مادران سلحشوری بودند که با تربیت اولاد صالح و معرفی آنان به مراکز بسیج جهت اعزام به جبهه قوت قلب مسئولین جنگ را سبب می شدند.

امام جمعه ایرانشهر تصریح کرد : امروز نیز که جبهه جنگ از نوع جنگ نرم است باید مادران همچون دفاع مقدس نقش آفرینی کنند .

بزمانی با بیان اینکه دشمن در پی سست کردن کانون خانواده که بعنوان زیر بنایی ترین رکن و اساس یک جامعه اسلامی است ادامه داد: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی با صرف هزینه های هنگفت سعی در بیگانه نمودن فرزندان ما با اموزه های دینی و معارف اسلامی رادارند که از این مهم خانواده ها نباید غافل شوند.

ارسال نظرات