خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
استاندار خوزستان با تأکید بر اینکه فعالیت‌های سرمایه‌گذاری باید به صورت بسیج سرمایه‌گذاران در جهت رونق استان انجام شود، گفت: همه کارمندان دولت باید به صورت گروه‌های جهادی کار را پیش ببرند تا شاهد تحول اساسی در استان باشیم.
کد خبر: ۹۴۶۱۹۵۹
|
۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، نشست کارگروه بسیج سازندگی امروز چهارشنبه ۲۰ مهرماه به ریاست صادق خلیلیان، استاندار خوزستان برگزار شد.

استاندار خوزستان در ابتدای این نشست ضمن تبریک هفته وحدت اظهار داشت: انقلاب اسلامی بر پایه‌ تحول اساسی دستگاه‌های اجرایی پایه‌گذاری شد به همین دلیل پس از پیروزی انقلاب اسلامی دستگاه‌هایی مانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج و نهادهایی مانند بنیاد مسکن، کمیته امداد امام خمینی (ره)، کمیته‌های انقلاب اسلامی و …. ایجاد شدند؛ همچنین ورود ظرفیت‌های مردمی به صحنه سبب شد تا بتوانیم از فرهنگ و روحیه جهادی و بسیجی که منبعث از انقلاب اسلامی است استفاده کنیم و شاهد تحول اساسی باشیم.

خلیلیان با بیان اینکه اکنون بسیج سازندگی به درختی تنومند تبدیل شده است و شاهد ثمرات آن هستیم؛ عنوان داشت: اقدامات بسیار ارزنده‌ای در بسیج سازندگی انجام شده است؛ همه دستگاه‌‌ها باید با همین انگیزه و روحیه کار را پیش گیرند.

وی فرهنگ و نهاد بسیج سازندگی را یک الگو قابل ترویج در کشور دانست و بیان داشت: همه دستگاه‌ها و بانک‌ها باید به بسیج سازندگی تبدیل شوند و دستگاه‌ها گزارشات خود را با این فرهنگ ارائه کنند.

استاندار خوزستان با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی بسیج سازندگی طی یکسال گذشته افزود: در بازسازی زلزله اندیکا بسیج سازندگی موفق به احداث و تحویل ۳۷۴ واحد جایگاه دام و مشارکت در بازسازی ۱۳ مدرسه شد که اقدام شایسته‌ای است.

خلیلیان درخصوص ورود بسیج سازندگی به بحث مقابله با ریزگردها تصریح کرد: بسیج سازندگی از سال ۱۳۹۹ در راستای مقابله با ریزگردها پروژه‌هایی را در بحث تثبت شن کلید زد که برخی از این پروژه‌ها در سال ۱۴۰۰ و بخش دیگر ۱۴۰۱ به پایان رسیدند.

وی در پایان با تأکید بر اینکه فعالیت‌های سرمایه‌گذاری باید به صورت بسیج سرمایه‌گذاران در جهت رونق استان انجام شود، گفت: همه کارمندان دولت باید به صورت گروه‌های جهادی کار را پیش ببرند تا شاهد تحول اساسی در استان باشیم.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین