حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سرهنگ پاسدار محمد گودرزی مقدم گفت:از مهمترین اهداف این جشنواره معرفی الگوهای موفق به سایر رده های بسیج به ویژه پایگاه ها است
کد خبر: ۹۴۶۲۶۰۴
|
۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی سرهنگ پاسدار محمد گودرزی مقدم معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله از برگزاری نمایشگاه پایگاه های اسوه بسیج مساجد و محلات استان خبر داد و گفت:از مهمترین اهداف این جشنواره معرفی الگوهای موفق به سایر رده های بسیج به ویژه پایگاه ها است و این نمایشگاه یک رقابت پویا برای پایگاه های بسیج خواهد بود

وی افزود:از دیگر دستاوردهای این نمایشگاه معرفی خدمات و اقدامات پایگاه های بسیج خواهد بود که به نمایش گذاشته می شود و مردم می توانند از اقدامات انجام شده به صورت مستند بازدید کنند.

سرهنگ گودرزی مقدم گفت:امروز تشویق و ترغیب جوانان به اقدامات پیش برنده و پیش رونده یکی از اقدامات مهم بسیج است از اینرو باید با برنامه ریزی های مناسب از فرصت ها استفاده کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله خاطر نشان کرد:نمایشگاه پایگاه های اسوه بسیج مساجد و محلات سپاه روح الله استان مرکزی در ۲۸ و ۲۹ مهرماه سال ۱۴۰۱ در مصلی بیت المقدس اراک برگزار می شود که مردم می توانند از اقدامات پیاگاه های برتر بازدید نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار