حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان- مردم ولایتمدار و انقلابی کبودراهنگ در اعتراض به اهانت و هتک حرمت نشریه فرانسوی شارلی‌‌ابدو به مقام شامخ مرجعیت و ولایت تجمع کردند.
کد خبر: ۹۴۸۳۴۰۰
|
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، مسئولین ومردم ولایتمدارو انقلابی کبودراهنگ بعد از برگزاری نماز جمعه به امامت حجت الاسلام باقری امام جمعه کبودراهنگ در یک تجمع اعتراض‌آمیزدر میدان امام حسین(ع) نسبت به اهانت نشریه فرانسوی شارلی ‌‌ابدو به رهبر معظم انقلاب و مرجعیت واکنش نشان دادند.

در این اجتماع باشکوه مردم همیشه در صحنه کبودراهنک در دفاع از حریم ولایت با سردادن شعارهایی از قبیل الله‌اکبر، خامنه‌ای رهبر، ما همه سرباز توییم خامنه‌ای، گوش به فرمان توییم خامنه‌ای، ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده و مرگ بر ضد ولایت‌فقیه ضمن اعلام تبعیت از ولایت، این اهانت را به شدت محکوم کردند.

اجتماع کنندگان در این مراسم ضمن بیعت مجدد با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر دفاع از ولایت، ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی تاکید کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها