حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: حضرت فاطمه دریای فضیلت و مکارم اخلاق بوده و در اخلاق، رفتار و عمل برای همگان الگو است.
کد خبر: ۹۴۸۳۸۱۳
|
۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج لرستان؛حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی،با اشاره به اینکه پیامبر(ص) از حضرت فاطمه(س)، به عنوان ام ابیها یاد کرده است، افزود: حضرت فاطمه(س) دارای لقب صدیقه است؛ یعنی کسی که فضائل و مکارمی که در ذهن دارد بر زبان جاری می کند و عمل، گفتار، فکر و اندیشه و اخلاق سرشار از مکارم و فضائل است.
وی عنوان کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) فجر درخشانی است که ۱۱ ستاره امامت و ولایت از او نمایان شده است.
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی در ادامه عنوان کرد: خدمت به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان که با اخلاص و ایثار در راه خدا، عزت، شرافت، کرامت برای اسلام و مسلمین به ارمغان آوردند عبادت است و رضای خدا را در پی دارد.
وی بیان داشت: در خدمت گذاری به جامعه هدف به جنبه های مادی و معنوی، به تحکیم عقاید دینی و آموزه های اسلامی، معرفت افزایی و بصیرت افزایی نسبت به خانواده شهدا توجه شود.
نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر ضرورت ایجاد انس بین قرآن و گسترش معارف قرآنی بین جامعه هدف، ادامه داد: توجه به تحصیلات این قشر و مسائل فرهنگی دینی و معرفت افزایی از دیگر مورادی است که باید به آن توجه شود.

ارسال نظرات