همدان-در مراسمی ضمن تقدیر از زحمات نورالدین مرادی عاشور، سهراب عسگری نویدیان به عنوان مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد معرفی شد.
کد خبر: ۹۴۹۳۷۳۸
|
۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، علی سهرابی بیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در آیین تکریم و معارفه مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد ضمن تبریک عید مبعث اظهار کرد: از زحمات سه ساله مهندس مرادی عاشور که اقدامات ارزشمندی در دوره تصدی انجام داده است و همکارانی که یاری‌گر وی بودند، تقدیر می‌کنیم.

وی با آرزوی موفقیت برای مهندس عسگری سرپرست جدید شرکت توزیع برق اسدآباد، گفت: امید است این تغییر موجب برکت و تحول در توزیع برق شهرستان باشد و اقدامات خوبی در راستای اهداف شرکت صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه افزایش سطح خدمت‌رسانی و رضایت مردم از اولویت‌های مهم این شرکت است، عنوان کرد: همه این اقدامات برای این است که بتوانیم شاخص‌های خدمت‌رسانی به مردم را رشد دهیم و قدم‌های بلندتری را برای خدمت به مردم و افزایش سطح رضایت مردم برداریم.

مدیر سابق توزیع برق شهرستان اسدآباد نیز در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد این مدیریت اظهار کرد: در شهرستان اسدآباد یک هزار و ۳۰۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و متوسط، یک هزار و ۴۰۰ دستگاه پست توزیع و ۴۱ هزار مشترک برق وجود دارد.

نورالدین مرادی عاشور با بیان اینکه حدود ۶ درصد از سهم شبکه استان را داریم، گفت: پیک بار شهرستان ۸۰ مگاوات است که ۱۰ درصد پیک استان را شامل می‌شود و انرژی تحویلی شهرستان در مجموع ۴۰۰ میلیون کیلووات ساعت معادل ۸ درصد انرژی استان است.

وی با اشاره به اقدامات شاخص انجام شده در دوران تصدی ادامه داد: ۴۰۰ کیلومتر طول شبکه فشار ضعیف شهرستان اسدآباد است که ۳۰۵ کیلومتر آن تبدیل به کابل خودنگهدار شده است و برای اولین بار در استان تمام نقاط شهری این شهرستان تبدیل به کابل خودنگهدار شده است.

سهراب عسگری نویدیان مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد نیز گفت: امید است بتوانیم با کمک همکاران، رضایت مردم را کسب کنیم و در راستای رسیدن به شاخص‌های شرکت برق کوشا باشیم.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات نورالدین مرادی عاشور، سهراب عسگری نویدیان به عنوان مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد معرفی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار