حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان-جانشین دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: اگر امروز ما به درستی راه شهدا را درک کنیم به طور قطع در مسیر انقلاب کج روی اتفاق نمی‌افتد.
کد خبر: ۹۴۹۴۷۴۲
|
۰۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سرتیپ پاسدار یوسف مولایی در یادواره ۳۰۰ شهید شهرستان فامنین ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: اگر امروز ما به درستی راه شهدا و این ۳۰۰ شهید را درک کنیم به طور قطع در مسیر انقلاب کج روی اتفاق نمی‌افتد.

وی با اشاره به حوادث اخیر افزود: ۴۴ سال است از این حوادث را به طور مستمر می‌بینیم و امروز دشمن با تمام شیطنت‌های خودش به میدان آمده است.

جانشین دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: فقط در یک مقر دشمن در اروپا ۱۵ هزار نفر نشسته‌اند و به آنها مأموریت داده شده است که روزانه سه کار انجام دهند اولین کار این است که هرکدام یک دروغ ساخته و پخش کنند، دوم شایعه پراکنی و سوم ایجاد شبهه کنند.

وی با بیان اینکه امروز که مردم ما در فضای مجازی حضور دارند باید به شبهاتی که ایجاد می‌شود پاسخ داد، افزود: اگر به درستی به آنها پرداخته نشود به طور قطع راه شهدا را منحرف می‌کنند و جلاد را به عنوان شهید معرفی می‌کنند و باطل را جایگزین حق می‌کنند و از حق باطل درست می‌کنند.

سردار مولایی عنوان کرد: یکی از این شبهات که دشمن سال‌های سال است روی آن کار می کند و امروز در جامعه مطرح می‌شود این است؛ به چه دلیل با ما این همه دشمنی می‌کنند؟

وی با بیان اینکه در این ۴۴ سال هر توطئه‌ای که به ذهن برسد دشمنان برای ما طراحی کردند و از هر شرارتی دریغ نکردند، گفت: چرا با مردم عزیز ما این شرارت‌ها را انجام می‌دهند؛ فقط در یک درگیری ۲۳۰ هزار شهید و در درگیری دیگر ۱۷ هزار شهید داده‌ایم، چه اتفاقی افتاده است، چرا با ما این کار را انجام می‌دهند؟

جانشین دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) افزود: لیست بلند بالایی از اقدامات دشمن که برای ما در نظر گرفته است شامل ده‌ها جنگ کوچک و بزرگ مستقیم و نیابتی در منطقه، تحمیل جنگ به ایران، جنگ دوگانه آمریکا با عراق، حمله به افغانستان، تحولات منطقه، ظهور گروه‌های تکفیری و سلفی، مسئله هسته‌ای ایران و هزاران مطلب دیگر می‌شود، چرا این همه بغض و کینه نسبت به این انقلاب دارند؟ و شهدای ما گناهشان چه بوده است؟ چرا بهترین‌ها را همچون شهید همدانی، مفتح، سلیمانی و... را از ما گرفتند؟

وی گفت: بغض و کینه حتماً دلیل دارد و امروز خود آنها سه دلیل را عنوان این دشمنی‌ها بیان می‌کنند اینکه از تروریسم حمایت می‌کنید، حقوق بشر را رعایت نمی‌کنید و سلاح هسته‌ای درست می‌کنید که هر سه این‌ها دروغ است.

سردار مولایی بیان کرد: ما از چه کسی حمایت می‌کنیم که حامی تروریسم باشیم از حماس و حزب الله؟ این‌ها افرادی هستند که دشمن خانه‌ آنان را گرفته است و بر اساس کنوانسیون‌های بین المللی باید از خودشان دفاع کنند و حق دفاع مشروع در سازمان ملل مطرح شده است.

وی با بیان اینکه وقتی می‌گویند حقوق بشر را رعایت نمی‌کنید به این دلیل است که یک دزد و قاچاقچی را اعدام می‌کنیم، افزود: بمب هسته‌ای نیز بهانه دیگر آنها است که خود آنان نیز به طور قطع می‌دانند چنین چیزی وجود ندارد اما دلیل این همه بغض چیست که هر سال که می‌گذرد این بغض هم گسترده‌تر و هم پیچیده‌تر و شدیدتر می‌شود و فرقی نمی‌کند چه کسی رئیس جمهور آمریکا باشد؟

جانشین دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) با اشاره به اینکه اگر این مطالب را به جوانان نگوییم در این فضای مجازی دچار شبهه می‌شوند و دلیل شهادت شهدا را درک نمی‌کنند، گفت: این انقلاب دارای یک عقبه بزرگ است و اتفاق بزرگی در دنیا رخ داده است و این اتفاقات تمدن ساز خواهد بود، دیگر اینکه از از استکبار سرپیچی کرده یعنی جمهوری اسلامی تشکیل شده و همچنین مستقل شده است و استقلال دارد.

وی عنوان کرد: برگزاری این یاد‌واره‌ها برای این است که این شهدا جانفشانی کردند و امروز یک قُلدر مانند آمریکا نمی‌تواند به ما نگاه چپ بکند؛ ما قدرتی داریم که آمریکایی‌ها جرات ندارند با ما مقابله کنند و این آنها را عصبانی می‌کند.

سردار مولایی گفت: جموری اسلامی و ذات ایران و انقلاب، مخالف ذات استکباری است و این آنها را عصبانی می‌کند و باعث می‌شود همواره برای ما توطئه‌چینی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات