حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همزمان با برگزاری اولین کنگره بانوان تاثیرگذار استان سمنان، از زهره دولتی بسیجی پایگاه مقاومت بسیج حضرت آسیه (س) تجلیل شد.
کد خبر: ۹۴۹۶۳۸۹
|
۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه، اولین کنگره بانوان تاثیرگذار استان سمنان با حضور مسئولین و بیش از ۴۰۰ بانوی تاثیرگذار، در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهشی و فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در تالار شهید مطهری سمنان برگزار شد.

لازم به ذکر است در این کنگره زهره دولتی، بسیجی و سرگروه حلقه شهید علی اصغر کلامی پایگله مقاومت بسیج حضرت آسیه (س) سرخه، با توجه به سوابق و فعالیت های متنوع در عرصه اجتماعی با رای داوران به عنوان فعال اجتماعی معرفی و از او تجلیل شد.

گفتنی است او با داشتن ۵ فرزند، در فعالیت های اجتماعی حضوری موفق و تاثیرگذاری داشته است.

پایگاه مقاومت بسیج حضرت آسیه (س) ضمن عرض تبریک، از درگاه ایزد منان سلامتی، سربلندی و مزید توفیقاتشان را برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت دارد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها