حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: اطاعت و فرمانبرداری انسان مومن و مسلمان از دستورات پروردگار متعال سبب کامیابی او در دنیا و آخرت می شود.
کد خبر: ۹۴۹۸۰۳۱
|
۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۳

به گزارش خبرنگار بسیج از خاش، مولوی محمد علی شهنوازی، امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش در خطبه های نماز جمعه گفت: اطاعت و فرمانبرداری انسان مومن و مسلمان از دستورات پروردگار متعال سبب کامیابی او در دنیا و آخرت می شود.

وی بیان کرد: قرآن کریم و سنت های پیامبر اسلام و اجرای احکام و دستورات دینی ضامن رسیدن به بهشت و نجات از تاریکی و عذاب الهی است.

مولوی شهنوازی ادامه داد: ماههای بزرگ شعبان و رمضان بهترین فرصت برای نزدیک شدن به خداوند و اصلاح اعمال و رفتار، دور شدن از گناهان و معاصی و رسیدن به بهشت هستند.

امام جمعه اهل سنت خاش بر اهمیت توجه به مشکلات اقشار جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه در کشور ظرفیت های ارزشمندی برای خدمت به مردم فراهم می باشد از دولت می خواهیم به بهترین نحو از فرصت های در اختیار برای حل مشکلات و تامین نیازهای مردم بهره ببرند.

این مسئول اظهار کرد: رسیدگی به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باید در اولویت کاری دولت باشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار