حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
خطیب جمعه وردنجان گفت: دشمنان باترفندهای مختلفی قصد ضربه زدن به کشور را دارند.
کد خبر: ۹۴۹۸۰۹۳
|
۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام علی محمدی در خطبه های نماز جمعه وردنجان با اشاره به توطئه های استکباری گفت: پروژه مسمویت دانش آموزان نوعی دیگر از دسیسه های دشمنان است که قصد ضربه زدن به کشور را دارند.

امام جمعه وردنجان،به اقتدار ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: حضور کشتی های جنگی ایران در آب های فرامنطقه ای نشان از اقتدار و قدرت نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران دارد.

این مقام مسئول ادامه داد: الحاق تجهیزات جدید شناوری از جمله ناو اقیانوس پیمای شهید نادر مهدوی و ۹۵ شناور موشک انداز سبک و نیز مجموعه دیگری از شناورهای امدادی به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس،اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اسلامی به دشمنان نشان می دهد که هر تهدیدی را در کوتاهترین زمان ممکن با صلابت و اقتدار پاسخ خواهد داد.

امام جمعه وردنجان برگزاری جشن‌های اعیادشعبانیه در شهر وردنجان را بسیار باشکوه توصیف کرد و گفت: این حرکت گسترده مردم دراعیاد شعبانیه و نیمه شعبان درسطح استان مثال زدنی بود.

ارسال نظرات