حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه بهشهر درگفتگو با بسیج:
ساری-فرمانده سپاه بهشهر از اعزام ۱۴ دستگاه اتوبوس ، شامل ۵۸۷ نفر از بسیجیان و زائرین به راهیان نور خبر داد و گفت: ۳۸۶ خواهر و ۲۰۱ برادر از تمام اقشار شهرستان به سرزمین نور اعزام شدند.
کد خبر: ۹۴۹۹۵۶۶
|
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸

خبرگزاری بسیج، سرهنگ جناسمی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار بسیج در بهشهر از اعزام ۱۴ دستگاه اتوبوس ، شامل ۵۸۷ نفر از بسیجیان و زائرین  به راهیان نور خبر داد و گفت: ۳۸۶ خواهر و ۲۰۱ برادر از تمام اقشار شهرستان به سرزمین نور اعزام شدند.

فرمانده سپاه بهشهر افزود: اردوهای راهیان نور یکی از مهمترین راه‌های تحقق جهاد تبیین مد نظر رهبر معظم انقلاب است که در آن ، نسل جوان با سیره ناب شهدا آشنا شده و درک بهتری از دلاوری و رشادت رزمندگان اسلامی در دفاع از کشور پیدا می‌کنند.

سرهنگ جناسمی خاطرنشان کرد: این حرکت که ادامه راه شهدای عزیز و ایثارگران است، در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت گام موثري باشد و این سفر معنوی بتواند انتقال پیام و ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار شهادت به نسل جوانی که به مناطق راهیان نور جنوب کشور اعزام می‌شوند را داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار