حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان-فرمانده سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه دشمن در جنگ ترکیبی امید مردم را نشانه گرفته است، گفت: امیدآفرینی ابزاری است که در مقابل توطئه‌های دشمنان نقش مهمی را ایفا می‌کند.
کد خبر: ۹۴۹۹۸۳۸
|
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۲
دشمن در جنگ ترکیبی امید مردم را نشانه گرفته است

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، مراسم جهاد تبیین حوزه امام حسن مجتبی(ع) ملایر با حضور مادران، همسران و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج این حوزه برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر در این مراسم با اشاره به اینکه دشمن در جنگ ترکیبی امید مردم را نشانه گرفته است، اظهار کرد: امیدآفرینی ابزاری است که در مقابل توطئه‌های دشمنان نقش مهمی را ایفا می‌کند بنابراین بسیجیان در کنار رسالت مهم جهاد تبیین باید جهاد امیدآفرینی را در دستور کار خود قرار دهند.

سرهنگ علی اصغر فارسی افزود: پایگاه‌های بسیج محله‌ها نقش مهمی در امیدآفرینی دارند و باید با ایجاد وحدت و همبستگی همه جانبه در سطح محله‌ها کانون‌های امیدآفرینی و تحقق جهاد تبیین در سطح جامعه شوند.

در پایان این مراسم از مادران، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج حوزه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) شهرستان ملایر برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات