حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
ساری-فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه نسل جوان در راهیان نور شهدا و راه شهدا را بهتر می‌شناسند، افزود: باید ادامه دهنده واقعی راه شهدا باشیم.
کد خبر: ۹۴۹۹۹۶۳
|
۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷

خبر

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،ویژه برنامه شب نشینی در بهشت با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا، سردار میر شکار از پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس و زائرین مازندرانی سرزمین نور در اردوگاه شهید محمد بلباسی خرمشهر برگزار شد.

خبر

سردار مسلمی در این مراسم، گفت: زائران بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر راه را طی می کنند تا خود را به کربلا ایران برسانند و مهمان شهدا شوند.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه نسل جوان در راهیان نور شهدا و راه شهدا را بهتر می شناسند، افزود: باید ادامه دهنده واقعی راه شهدا باشیم  و هرگز قرآن، ائمه (ع) و شهدا و آرمان‌های شهدا را  فراموش  نکنیم و همانطور که شهدا به امام راحل لبیک گفتند ما هم که ادامه دهندگان راه شهدا هستیم از امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران پشتیبانی کنیم تا انقلاب ما به ظهور امان زمان (عج) وصل شود.

سردار مسلمی با بیان اینکه  دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران درتلاش برای  ترویج بی اعتقادی هستند، گفت:مناطق عملیاتی راهیان نور   محل دلاوری ها، جانفشانی‌ها و عروج شهدا است؛ و حضور زائراین نشان دهنده اعتقاد جوانان به شهدا می‌باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات