حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تحریم دوباره فرمانده سپاه استان البرز
دولت انگلیس پنج عضو هیأت مدیره بنیاد تعاون سپاه و دو نفر از فرماندهان ارشد سپاه در تهران و البرز را تحریم کرد نام سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام البرز در این لیست قرار دارد
کد خبر: ۹۴۹۹۹۸۱
|
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۶

به گزارش خبرگزاری بسیج البرز ، دولت انگلیس در ادامه مواضع ضد ایرانی خود و حمایت از اغتشاشات اخیر، هفت نام جدید را به فهرست تحریم‌هایش در رابطه با ایران اضافه کرده است.

به گزارش رویترز، انگلیس دوشنبه (۲۰ مارس) مقامات ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از جمله افرادی که ادعا کرده «مسئول مدیریت سرمایه‌گذاری‌های مالی» آن هستند را تحریم کرد. 

طبق این گزارش، «تحریم‌ها علیه پنج عضو هیأت مدیره بنیاد تعاون سپاه و دو نفر از فرماندهان ارشد سپاه در تهران و البرز اعمال شد». 

در بیانیه دولت انگلیس آمده است این تحریم‌ها مسدود شدن دارایی و ممنوعیت سفر به بریتانیا برای افراد مربوطه را شامل می‌شود. 

طبق این بیانیه افراد زیر در فهرست تحریم‌های ضد ایرانی جدید لندن قرار گرفتند: 

علی‌اصغر نوروزی رئیس هیأت مدیره بنیاد تعاون سپاه 

سید امین‌الله امامی طباطبایی نایب رئیس هیأت مدیره بنیاد تعاون سپاه 

یحیی علاء‌الدینی عضو هیأت مدیره بنیاد تعاون سپاه 

جمال بابامرادی عضو هیأت مدیره بنیاد تعاون سپاه 

احمد کریمی عضو هیئت مدیره بنیاد تعاون سپاه

احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران

علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه استان البرز

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار