حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
ساری-آهنگران با اشاره به حضور باشکوه مردم مازندران در راهیان نور، گفت: امیدواریم این حضور پررنگ‌تر باشد و مردم فداکاری رزمندگان و شهدا را به نسل آینده منتقل کنند.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۶۹
|
۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۲

فداکاری رزمندگان و شهدا به نسل آینده منتقل شود

خبرگزاری بسیج، حاج صادق آهنگران با حضور در یادمان شهدای گمنام هفت تپه در گفتگو با خبرنگار اعزامی بسیج مازندران به راهیان نور با اشاره به اینکه  لشکر ۲۵ کربلا در شجاعت، انگیزه. غیرت زبانزد بود و بهترین لشکر محسوب می‌شد،گفت:رزمندگان مازندران و گلستان در قالب لشکر ۲۵ کربلا، ۱۵۷ شهید تقدیم انقلاب کردند.

این رزمنده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه لشکر ۲۵ کربلا به عنوان لشکر خط شکن در عملیات‌ها حضور پیدا می‌کرد، افزود: امیدوارم حضور مردم مازندران را با همین لشکر ۲۵ کربلا برای فتح قدس شاهد باشیم.

آهنگران با اشاره به حضور باشکوه مردم مازندران در راهیان نور، گفت: امیدواریم این حضور پررنگ‌تر باشد و مردم  فداکاری رزمندگان و شهدا را به نسل آینده منتقل کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات