حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همزمان با اجرای طرح کریمه اهل بیت (س)میز مهربانی عفاف و حجاب در میدان جانبازان ورودی بوستان نجمه به همت گروه جهادی چهارشنبه‌های زهرایی برپا شد.
کد خبر: ۹۵۰۰۰۷۶
|
۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶

میز مهربانی در بوستان نجمه قم برپا شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، در قالب این میز مهربانی به موضوعاتی مانند مشاوره حجاب، روشنگری و جهاد پرداخته شد.

 خانم‌حسینی از فعالان جهادی در همین خصوص بیان کرد: «امر به معروف و نهی از منکر مراتبی داشته و عمل به آن به هر شیوه‌ای مقدور نیست، حتی ممکن است نتیجه‌ای خلاف آنچه به نظر می‌رسد داشته‌باشد.

وی افزود: بسیاری از بانوان جامعه ما بدحجاب اما باحیا هستند، حجاب اسلامی یعنی پوشش کامل و حیا باهم، حیف نیست یکی را داشته باشند و دیگری را نه، توطئه دشمن همین است؛ حجاب سنگر حیاست اول سنگر را می‌زند.

حسینی با بیان اینکه غرب با رسانه‌های پرشمار و با القائات و چرب‌زبانی حجاب را وضعیتی خفقانی معرفی می‌کند، گفت: در همین شرایط عده‌ای پیدا شده‌اند که ناز بدحجابان را می‌کشند، تا بانوان بیشتری را به حجاب؛ سیره فاطمی (س) دعوت کنند. دغدغه‌شان ۲ سانتی‌متر جلوتر کشیدن روسری آن‌ها یا پوشاندن موهایی که از پشت سر بیرون آمده، نیست. می‌خواهند مخاطب با آگاهی و علاقه حجابش را کامل کند. معتقدند کم‌کاری‌هایی که در زمینه ترویج حجاب انجام‌شده را به مدد مهربانی، بهتر می‌توان جبران کرد.

اجرای سرودهای حماسی‌ در خصوص حجاب و شهدا توسط گروه سرود دختران زهرایی از برنامه‌های دیگر این گروه بود.

میز مهربانی در بوستان نجمه قم برپا شد

انتهای پیام/ حسینی

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار