خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کهنه سرباز، راوی و جانباز ۷۰ درصد از استان فارس گفت: مناطق عملیاتی جنوب مظهر مردانگی و رشادت های شهدا و رزمندگان است که با افتخار دراین مناطق برای کاروان های راهیان نور خاطر ات و ایثار شهدا را بازگو می نمایم .
کد خبر: ۹۵۰۰۱۲۶
|
۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۸

جانباز ۷۰ درصد حقیقت جو از راویان دوران دفاع مقدس از استان فارس  در دهلاویه و در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در خوزستان با تبریک سال جدید و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت : افتخار می کنم همراه و همرزم شهدا و بزرگان بودم که مردانه از مملکت ایران اسلامی دفاع نمودند تا به فیض شهادت نائل آمدند. 

 

وی افزود: جانباز ۷۰ درصد که در راه اسلام با افتخار یک چشم و یک پا را تقدیم کردم و برای ارزش ها و آرمان شهدا وولایت آماده جانفشانی هستم و بر خود وظیفه دارم برای نسل های کنونی و آیندگان خاطرات رزمندگان و شهدا و وصیت نامه های شهدا را بازگو نمایم .

 

رزمنده و ایثارگر آقای حقیقت جو  گفت؛ من قطره ای در دریای بی کران شهدا بودم، با توجه به اینکه ۷ سال پیش بازنشسته شدم ولی با عشق شهدا و خلوص مجموعه رزمندگان شهدا از ایثار خود گذشتگی شهدا و جانبازان و ایثارگران روایت می کنم و این افتخار من است ان شالله خداوند به ما توفیق دهد ادای دین کنیم.

 

او افزود: از افتخارات من است که  در عملیات بدر و خیبر حضور داشتم، در عملیات های شهید چمران نبودم ولی این مرد بزرگ را در صحنه های جنگ می دیدم، علاقه داشتم که در این محل حضور داشته باشم 

کاروان های راهیان نور در این یادمان دهلاویه شهید چمران و دیگر یادمان ها  حضور پیدا می کنند از خوشی های دنیایی می‌گذرند تا با شهدا دیدار کنند، وحدت و همدلی با شهدا و خانواده هایشان مردم آمدند  ماهم اخلاص مردم را دیدیم و برای اینکه کسانی که نبودند هم از آن زمان ها بدانند  روایت کنیم که  چه کسانی مخلصانه جان خود را نثار کردند که در امنیت و آسایش باشیم باید همه  قدرشناس شهدا و ایثارگران باشیم که همه چیز خود را فدا کردند.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین