حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) صالح‌آباد خبر داد
همدان- فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) صالح‌آباد از تهیه ۱۵۰جفت کفش و همچنین کمک جهیزیه به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان و اهدای آنها به نیازمندان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۰۱۵۲۵
|
۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱

علیرضا عقیقی همراه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در بهار اظهار کرد: به همت حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) صالح آباد، همزمان با سال نو و شروع ماه مبارک رمضان ۳۵۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.

وی گفت: با همکاری سپاه ناحیه بهار و خیرین بسیجی ۱۵۰جفت کفش به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان بین نیازمندان شهر و بخش صالح‌آباد توزیع شد و توانستیم لبخندی بر لبان خانواده‌های نیازمند و صالح بیاوریم.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) صالح‌آباد شهرستان بهار عنوان کرد: بالغ بر ۳۰ میلیون تومان برای خرید کفش و پوشاک نیازمندان کمک شده است.

وی بیان کرد: همچنین در بهار طبیعت و در راستای تشویق به ازدواج آسان مقداری لوازم کمک جهیزیه به همت خیرین جمع آوری و به زوج‌های جوان اهدا شده است و امیدواریم به یاری پروردگار و همکاری خیرین بتوانیم در آینده نزدیک کمک‌های بیشتری به نیازمندان بخش صالح آباد داشته باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار