حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده پایگاه ساجده روستای راهموار حوزه زینب کبری(س) بهار خبر داد
همدان-فرمانده پایگاه ساجده روستای راهموار حوزه زینب کبری(س) بهار از اهدای سه سری جهیزیه و سه سری سیسمونی به همت خیرین و گروه‌های جهادی روستای راهموار به خانواده‌های نیازمند خبر داد.
کد خبر: ۹۵۰۳۱۶۲
|
۲۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹

معصومه سلطانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در بهار از جمع آوری کمک‌های خیرین و گروه‌های جهادی در راستای اهدا کمک سیسمونی و جهیزیه به خانواده‌های نیازمند خبر داد و اظهار کرد: طی سال گذشته سه سری کمک جهیزیه برای زوج‌های جوان و سه سری سیسمونی برای مادران نیازمند در روستای راهموار به همت خیرین بسیجی و گروه‌های جهادی جمع آوری و اهدا شد.

وی بیان کرد: همچنین در راستای برگزاری ازدواج آسان و فرزند آوری بیش از ۸۴ میلیون تومان پول نقد و کمک غیر نقدی از جمع آوری و به خانواده‌های نیازمند اهدا شد.

فرمانده پایگاه ساجده روستای راهموار حوزه زینب کبری(س) بهار با بیان اینکه ارزش هر سیسمونی ۸ میلیون و هر جهیزیه ۲۰ میلیون تومان است، تصریح کرد: طی ماه رمضان امسال نیز جمع آوری کمک‌های مردمی برای تهیه جهیزیه و سیسمونی ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات