حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کد خبر: ۹۵۰۴۴۹۶
|
۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه امیرالمومنین(ع) بیانیه صادر کرد. 

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد: 

بسمه تعالی

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه امیر المومنین(ع)

((إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا))

فلسطین محور وحدت جهان اسلام، قدس در آستانه آزادی. 

روز قدس روز خروش امت اسلامی علیه استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل است و ملت های مسلمان پس از قریب یک ماه روزه داری، عبادت، بندگی و مناجات به درگاه خداوند متعال در پاسخ به ندای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی، رض، به حمایت از ملت مظلوم فلسطین و قبله اول مسلمان جهان بر می خیزندو این ملت ستمدیده را به مقاومت هر چه بیشتر در برابر رژیم نژاد پرست صهیونیستی و حامیان جنایتکارش فرا می خوانند.

بی تردید مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و بیداد تنها راه پیروزی است و امسال در شرایطی روز جهانی قدس را گرامی می داریم که سرزمین های اشغالی دستخوش بحران ها، اوضاع نابسامان داخلی و اعتراضات گسترده مردمی است و اراده مقاومت نشان دهنده سرعت یافتن روند فروپاشی این رژیم سفاک و کودک کش است.

لذا سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری ایلام با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر جبهه مقاومت و حمایت مجدد از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین و قبله اول مسلمان عالم، عموم مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی و خصوصا جامعه فنی و مهندسی استان ایلام را به حضور گسترده و دشمن شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس فرا خوانده و پیروزی ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف را از درگاه خداوند سبحان خواستار است. والسلام

ارسال نظرات