حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
این روحانی فاضل و شخصیت وارسته از شاگردان آیت‌الله اشتهاردی و برادر شهید، عمر خود را صرف جهاد در عرصه‌های گوناگون از دفاع مقدس تا فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی در مسیر اهداف انقلاب اسلامی کرد.
کد خبر: ۹۵۰۴۸۳۲
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷

حجت‌الاسلام «علی سلیمانی» به دیار باقی شتافت

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، این عالم ربانی در محله کشاورز و زندآباد قم منشأ خدمات تأثیرگذار و پر سابقه‌ای در مباحث فرهنگی، اجتماعی و مذهبی و تربیت جوانان مؤمن و انقلابی بود.

مرحوم سلیمانی حدود 40 سال در محله زندآباد و کشاورز قم منشأ خدماتی بود که هرگز از یاد و خاطره شهروندان این محلات از یاد نخواهد رفت.

امام جماعت مسجد امام حسین علیه الاسلام، مؤسس پایگاه بسیج  شهید باقری،مؤسس هیئت عاشقان ثارالله، فعال در برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی، تربیت نسل‌های انقلابی و مؤمن، برگزاری 40 سال کلاس اخلاق برای نوجوانان، جوانان و متأهلین و تربیت ده‌ها شاگرد اعم از پاسدار، طلبه، آموزگار، پزشک و غیره بخشی از خدمات پردامنه این روحانی انقلابی در دوران حیات پر خیروبرکتش بود.

 

ارسال نظرات