حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده کلانتری آزادگان شهراهرم در دیدار با پرسنل حوزه مقاومت بسیج روح الله اهرم، تعامل پلیس و بسیج در حوزه های مختلف را ضامن امنیت پایدار جامعه برشمرد.
کد خبر: ۹۵۱۵۵۸۰
|
۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از تنگستان ،سید عبدالعلی بهرسی،فرمانده کلانتری آزادگان شهراهرم دردیدار با فرماندهی وپرسنل حوزه مقاومت بسیج روح الله شهر اهرم گفت:نیروی انتظامی نقش مهمی در برقراری امنیت دارد از این رو نیازمند پشتیبانی و همکاری پایگاه‌های بسیج در جهت مقابله با ناهنجاری‌ها و جرائم است.

درابتداسرگرد پاسدار ناصر زایر علی زاده فرمانده حوزه مقاومت بسیج روح الله شهر اهرم ضمن خیر مقدم خدمت فرمانده کلانتری آزادگان شهراهرم و تبریک سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر گفت:حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج همچون گذشته در کنار برادران انتظامی هستند و در بحث برقراری امنیت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد و ان‌شاءالله با تعامل و همکاری یکدیگر شاهد امنیتی پایدار برای شهروندان عزیز اهرمی خواهیم بود.  

در ادامه سرگرد سیدعبدالعلی بهرسی تأکید داشت:امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون جانفشانی عزیزانی هستیم که برای حفظ و حراست میهن از جان خود گذشتند و در مقابل دسیسه‌های دشمن مردانه ایستادند.

فرمانده کلانتری آزادگان شهراهرم با اشاره به انعقاد تفاهم نامه گشت رضویون بین نیروی انتظامی و سازمان بسیج گفت: در راستای برقراری امنیت بیشتر امید می‌رود گشت رضویون در شهرستان تنگستان با همکاری بسیج، نیروی انتظامی، پایگاه‌ها مقاومت، دهیاران،شوراها و مشارکت مردم به بهترین نحو ممکن انجام شود.

سرگرد بهرسی درپایان از گشت های رضوین بسیج در راستای کمک به برقراری نظم و امنیت در شهر تشکر کردند.  

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین