حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان-امام جماعت روستای کوریجان گفت: امام خمینی (ره) نمونه بارز ساده زیستی و زهد بود و داری اخلاق خوب بود و امروز ما وظیفه داریم از تحریف شخصیت امام (ره) جلوگیری کنیم.
کد خبر: ۹۵۱۸۱۷۸
|
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹
امام خمینی (ره) نمونه بارز ساده زیستی و زهد بود

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، به مناسبت ایام رحلت جانگداز امام خمینی (ره) نشست روشنگری با موضوع سبک زندگی امام خمینی (ره) با حضور حجت الاسلام مجید بیگدلی امام جماعت روستای کوریجان برگزار شد.

امام جماعت روستای کوریجان در این نشست عنوان کرد: با رهبری و تدبیر امام خمینی (ره) بود که کشور ما از سلطه بیگانگان و استکبار جهانی خارج شدند.

حجت‌الاسلام مجید بیگدلی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی امام (ره) اظهار کرد: امام خمینی (ره) شجاع بود و دربرابر استکبار جهانی ایستادگی کرد و ایشان به جایگاه زنان در جامعه اهمیت ویژه‌ای قائل بود و به نظم بسیار اهمیت می‌داد.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) نمونه بارز ساده زیستی و زهد بود و داری اخلاق خوب بود و همین باعث می‌شد با کودکان هم مزاح و شوخی کنند و امروز ما وظیفه داریم از تحریف شخصیت امام (ره) جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات