حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
با سخنرانی مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون استان اردبیل؛
مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با سخنرانی حجت الاسلام سیاح و با حضور جمعی از مردم دارالارشاد اردبیل برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۱۸۳۷۹
|
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج، همزمان با سی و چهارمین سالگرد ارتحال جانسوز امام راحل، مردم حسینی و ولایتمدار اردبیل با حضور در مسجد اعظم اردبیل و قرائت زیارت عاشورا در سوگ امام راحل عزاداری کرده و یاد و خاطره آن فقیه مجاهد را گرامی داشتند.

مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در استان برگزار شد

حجت الاسلام سید محمد سید سیاح مسئولی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون استان اردبیل در مسجد اعظم اردبیل به سیره عملی امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: برای اداره جامعه در عصر حاضر، نسخه ولایت فقیه تنها نسخه نجات‌بخش است.

وی با بیان اینکه در طول تاریخ فقهای زیادی در جهان اسلام ظهور کردند که از فضل و دانش و مراتب بالایی برخوردار بودند گفت: در میان همه فقها شرایط برای امام خمینی(ره) مهیا شد و ایشان نیز با توکل بر خداوند متعال انقلاب اسلامی را شکل داد و با پایه گذاری نظام جمهوری اسلامی در ایران جهان را در آستانه تحول قرار داد.

سید سیاح با بیان اینکه امام خمینی (ره) نه تنها به ملت ایران بلکه به جهان خدمت کرد، گفت: نسخه اسلام در عصر غیبت، ولایت فقیه برای اداره جامعه است.

مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در استان برگزار شد

بعد از پایان مراسم در مسجد اعظم اردبیل آحاد مردم در حالی که جامه سیاه بر تن کرده بودند در عشق به امام و شهدا بر سر و سینه زده و با در دست داشتن پرچم‌های عزا، حزن و اندوه خود را در سالگرد ارتحال امام راحل نشان دادند.

ارسال نظرات