خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رئیس اداره نگهداری ابنیه راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین؛
ابراهیم آبادی عنوان کرد: در حال حاضر ۱۶پروژه ابنیه فنی و پل با پیشرفت میانگین ۵۷درصدی در سطح راه‌های این استان در حال اجرا هستند
کد خبر: ۹۵۱۸۵۶۰
|
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۰

 

قزوین_ هاشم ابراهیم آبادی در گفتگو با بسیج بیان کرد: مرمت و بازسازی پل هایخسارت دیده از سیل در حوزه استحفاظی استان قزوین، تعمیر و مرمت نقطه پرتصادف محور قزوین-رشت محدوده الوندی و بازسازی دیوار حائل محور قزوین-رشت از جمله پروژه های فعال این استان است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۶هزار و ۱۸۳دستگاه پل و ۱۲تونل در سطح راه ها با تلاش مستمر راهداران استان قزوین تعمیر و نگهداری می شوند.

ابراهیم آبادی، شناسایی و تعمیر پل ها و ابنیه فنی را وظیفه مهم این اداره عنوان کرد و گفت:در همین راستا تنقیه پل‌ها و آبروها یکی از اقدامات مستمر این اداره کل برای جلوگیری از خسارات احتمالی به پل‌ها و هدایت آب‌های سطحی است.

رییس اداره نگهداری ابنیه راه های استان قزوین افزود: علاوه بر این، بازدیدها و بازرسی‌های فنی مستمر برای بررسی وضعیت پل‌ها و ابنیه فنی، برای حصول اطمینان از ایمنی سازه‌ای و بررسی پل‌ها به منظور عبور سیلاب و جلوگیری از بحران‌های احتمالی نیز به طور مستمر در طول سال از سوی کارشناسان این اداره انجام می شود.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین