حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تفاهم نامه محرومیت‌زدایی چند جانبه بین قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) و استانداری هرمزگان به امضا رسید.
کد خبر: ۹۵۲۷۰۱۴
|
۲۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷

استاندار هرمزگان در آیین امضای این تفاهم نامه، سپاه را یار همیشه همراه در روزهای سخت کشور دانست و گفت: سپاه پاسداران همواره پیش‌رو در محرومیت‌زدایی بوده است و هر جایی هم که مشکلی به وجود بیاید نخستین نهادی است که به کمک مردم می‌آید.

مهدی دوستی با اشاره به خدمات گسترده‌ی سپاه در بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله افزود: امروز توافق بزرگی با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) انجام شد که طی آن مجموعه بسیار بزرگی از پروژه‌های عمرانی و پروژه‌های محرک رشد در استان اجرا خواهد شد.

وی بیان‌ کرد: اشتغال، آبخیزداری، احیای قنوات، راهسازی، بهداشت، درمان و آموزش از جمله موارد توافق شده در تفاهم نامه است که در بازه‌ای سه ساله اجرایی می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خاطرنشان‌کرد: در برخی محلات هدف نیز طرح‌های ویژه‌ای دیده شده است و تسهیلاتی نیز از منابع تبصره ۱۸ برای دامپروری و مشاغل خرد اختصاص پیدا کرده است که با استفاده آن‌ها تلاش خواهیم کرد در بازه سه ساله بخشی از مشکلات مردم را در حوزه‌های زیرساختی و تولید ثروت حل کنیم.

 

ارسال نظرات