حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: برنامه هیأت‌های مذهبی، سخنرانان و مداحان در روز‌های تاسوعا و عاشورا در راستای محکومیت هتک حرمت به قرآن کریم خواهد بود.
کد خبر: ۹۵۲۹۶۰۹
|
۰۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی سوگواری‌های عاشقان اهل بیت(ع) عصمت و طهارت شور دیگری گرفته، شهروندان با برپایی مراسم عزاداری در منزل، کوچه، خیابان و توزیع نذری؛ ارادت خود را به سرور سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) نشان می‌دهند.

حجت‌الاسلام یوسف احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در خصوص برنامه ماه محرم؛ روز تاسوعا و عاشورا، اظهار کرد: امشب مراسم‌های عزاداری‌ در مساجد، حسینیه‌ و تکیه‌ها شهر کرمانشاه و دیگر شهرستان‌ها برپا است.

وی با اشاره به راه‌اندزی قرارگاه محرم در ۱۰ نقطه شهر کرمانشاه، گفت: در این ایام در هر کدام از شهرستان‌ها نیز یک پایگاه فرهنگی برپا شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اضافه کرد: براساس ارزیابی‌ها صورت گرفته، امسال هیأت‌های مذهبی با استقبال خوبی روبه رو شده‌اند. 

وی با اشاره به ادامه برنامه‌ها در روزهای تاسوعا و عاشورا، گفت: برنامه هیأت های مذهبی، سخنرانان و مداحان در راستای محکومیت هتک حرمت به قرآن کریم خواهد بود.

احمدی، از برگزاری اجتماع عزاداران حسینی در سوم امام حسین (ع) در میدان غدیر شهر کرمانشاه خبر داد.

ارسال نظرات