حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان گفت: ۸۰ عنوان فعالیت جهادی در شهرستان دلیجان در قالب رزمایش "جهادگران فاطمی" انجام می‌شود.
کد خبر: ۹۵۳۰۵۰۹
|
۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از دلیجان؛ سرهنگ پاسدار مهدی نباتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در نشست با اصحاب رسانه از برگزاری رزمایش فاطمی 3 در این شهرستان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: عینیت بخشیدن به مردم‌سالاری دینی در حوزه‌های محرومیت‌زدایی، خدمت‌رسانی، اقتصاد مقاومتی و کمک به توسعه متوازن کشور، عدالت، عمران و آبادانی بخش‌ها و دهستان‌های محروم و کم برخوردار روستایی و محلات محروم و کمک به حضور کارآمد و اثربخش متخصصان، نخبگان، اساتید و مبلغان توانمند در جامعه از دیگر اهدافی است که قطعاً با برگزاری چنین رزمایش‌های محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی به دنبال امیدآفرینی در بین مردم هستند، افزود: در این رزمایش اجرای بیش از 80 عنوان برنامه پیش‌بینی شده که از 10 الی 19 مرداد برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان  تصریح کرد: در این رزمایش بیش از 70 گروه جهادی خواهر و برادر در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی، از جمله عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، بهداشت و درمان بناست به مردم در سطح شهرهای دلیجان و نراق و روستاهای تابعه خدمات ارائه می دهند.

سرهنگ نباتی با اشاره به اینکه جهادگران در این رزمایش از اقشار مختلف حضور دارند، گفت: محله‌های هدف که قرار است به آنها خدمت‌رسانی شود از قبل توسط گروه‌های جهادی شناسایی شده‌اند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین