حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نفرات برتر مسابقات ووشو قهرمانی بسیج برادران کشور(جام ولایت) در رده جوانان با پایان یافتن رقابت ورزشکاران در بخش تالو به میزبانی استان زنجان معرفی شدند.
کد خبر: ۹۵۳۲۷۷۵
|
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳

نفرات برتر مسابقات ووشو قهرمانی بسیج کشور در زنجان معرفی شدند/زنجان قهرمان مسابقات ووشو قهرمانی بسیج کشور

استان‌های برتر مسابقات ووشو قهرمانی بسیج به ترتیب زیر است:

مقام اول : زنجان
مقام دوم : تهران
مقام سوم: مازندران

تیم اخلاق: آذربایجان غربی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از زنجان در دسته اول امیرحسین حامدی از تهران، امیرحسین باقرزاده از هرمزگان و علی حق دوست از آذربایجان غربی اول تا سوم شدند.

در دسته دوم امیرحسین چرزه از هرمزگان، علی سان احمدپور از آذربایجان غربی و ابوالفضل یگانه‌جو از استان فارس مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

در دسته سوم، محمدپارسا مددی از تهران، عرفان زارعی از اصفهان و سید علی ابطحی از اصفهان مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در دسته چهارم نیز امیرحسین عباسی از زنجان، محمد جاوید از قزوین و امیرحسین هاشمی از استان فارس اول تا سوم شدند.

مسابقات ووشو و تکواندوی قهرمانی بسیج برادران کشور(جام ولایت) در رده جوانان به میزبانی استان زنجان با حضور حدود ۵۰۰ ورزشکار برگزار شد.

مسئول تربیت بدنی سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان در این باره گفت: نفرات اول تا سوم این مسابقات از طریق فدراسیون های مرتبط به اردوهای تیم ملی دعوت می شوند.

رضا نجفی با بیان اینکه شرکت کنندگان در این مسابقات برگزیدگان مرحله استانی از سراسر کشور بودند، اظهار کرد: حدود ۳۰۰ نفر از ورزشکاران در رشته تکواندو و ۲۰۰ نفر نیز در رشته ووشو(ساندا و تالو) با هم رقابت کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها