حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سردار پازدار در جلسه هماهنگی کمیته های مراسم پانزدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت:
معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین در جلسه هماهنگی کمیته های مراسم پانزدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت گفت: بی شک مسجد محلی برای تربیت نیروی تراز انقلاب است که همزمانی روز جهانی مسجد و رونمایی از تقریظ امام خامنه ای مدظله العالی از دو کتاب شهید صدر زاده نشانه ای از اهمیت این موضوع است. 
کد خبر: ۹۵۳۲۸۷۸
|
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵

«مسجد» محلی برای تربیت نیروی تراز انقلاب است

 

به گزارش خبرگزاری بسیج، عصر امروز جلسه هماهنگی کمیته های مراسم پانزدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت و اولین گرامی داشت و تجلیل از فعالین مساجد سراسر کشور به میزبانی استان قم برگزار شد. 

 در مراسم مذکور ۲ تفریظ رهبر انقلاب برکتاب های شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده رونمایی می شود. 

 

سردار پازدار معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم عنوان کرد: بی شک مسجد محلی برای تربیت نیروی تراز انقلاب است که همزمانی روز جهانی مسجد و رونمایی از تقریظ امام خامنه ای مدظله العالی از دو کتاب شهید صدر زاده نشانه ای از اهمیت این موضوع است. 

وی افزود: هماهنگی و تدابیر لازم برای اجرای این رویداد عظیم با بهترین وجه ممکن صورت گرفته است. 

سردار پازدار با بیان اینکه ستاد اجرایی این رویداد عظیم تمامی حمایت ها و پشتیبانی های کامل مراسم را عهده دار می‌باشد، گفت: بسیج مساجد و محلات به عنوان دبیرخانه این رویداد هماهنگی های لازم برای اجرای این برنامه را پیگیری نماید.

ارسال نظرات
پر بیننده ها