حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از مراحل پایانی احداث تاسیسات آبرسانی مجتمع ۴ روستایی "قنداب و کتوران" در مناطق محروم شهرستان سوران خبر داد.
کد خبر: ۹۵۳۴۶۳۷
|
۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۴

علیرضا قاسمی، در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در زاهدان، با اشاره به این مطلب که به منظور تأمین آب آشامیدنی این مجتمع یک باب ایستگاه پمپاژ به ظرفیت ۱۰ لیتر در ثانیه، یک باب مخزن ذخیره آب به ظرفیت ۳۰۰ مترمکعب، اجرای چهار کیلومتر لوله‌گذاری و ۱۰ کیلومتر توسعه شبکه توزیع انجام شده است.

وی، منبع تأمین آب این مجتمع را یک حلقه چاه با ظرفیت ۱۰ لیتر بر ثانیه اعلام کرد و افزود: هزینه اجرای این طرح به مبلغ ۷۹ میلیارد ریال از محل منابع استانی تامین شده است.

مدیرعامل آبفا سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه طرح آبرسانی و رفع تنش آبی چهار روستای مجتمع پسکوه این شهرستان نیز با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال در حال تکمیل است، گفت: با بهره‌برداری از این طرح بیش از چهار هزار نفر از آب آشامیدنی بهره‌مند می‌شوند.

وی از تداوم بهره‌مندی جمعیت روستایی این شهرستان تا پایان سال خبر داد و با اشاره به سایر طرح‌های در دست اجرا بیان کرد: تأمین آب پایدار هشت روستای شهرستان از سد ماشکید علیا، تکمیل مخزن چهار هزار متر مکعبی مجتمع ۱۰۰ روستایی سوران و آبرسانی به حدود ۲۰ روستای این مجتمع، سایر طرح‌هایی است که از محل اعتبارات ملی و استانی در سالجاری تکمیل خواهد شد.

ارسال نظرات