خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به منظور حمایت از معیشت مرزنشینان شهر مرزی اروندکنار، بازارچه مرزی این منطقه مجاورت یادمان شهدای والفجر هشت در حال ساخت است.
کد خبر: ۹۵۳۶۲۶۹
|
۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان سردار پاسدار علیرضا تنگسیری در بازدید از روند آماده سازی بازاچه مرزی یادمان شهدای عملیات والفجر هشت اروندکنار گفت: هدف از این بازدید ارزیابی پیشرفت پروژهای در حال اجرا است که مهمترین پروژه مربوط به احداث بازارچه مرزی اروندکنار با ظرفیت ۱۰۰ باب مغازه است.

 

وی افزود:عملیات اجرایی این پروژه با جدیدیت در حال اجراست و قدم‌های مثبتی در این خصوص برداشته شده است.

 

سردار تنگسیری با اشاره به آغاز احداث مسجد بزرگ یادمان والفجر هشت اروندکنار برای برگزاری مراسم‌های مذهبی مجاور قبور هشت شهید گمنام این عملیات بیان داشت: آماده سازی این مسجد تا بهمن ماه ساجاری به اتمام خواهد رسید.

 

وی با اشاره به انجام تغییرات اساسی در نماد یادمان والفجر هشت ادامه داد: روند پیشرفت این پروژه رضایت بخش است که تلاش داریم با کار شبانه روزی، یادمانی در خور و شایسته شهدای این عملیات بنا کنیم.

عملیات والفجر هشت، در دهه فجر سال ۱۳۶۴ آغاز شد و در ۲۲ بهمن ماه همان سال، با اهتزاز پرچم گنبد مقدس رضوی، بر فراز مسجد جامع بندر راهبردی فاو عراق، به پیروزی رسید.

 

یادمان شهدای غواص عملیات والفجر۸ در اروندکنار در ۴۵ کیلومتری جنوب آبادان قرار دارد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین