خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مراسم چهلمین روز درگذشت مادر سرلشکر شهید علی هاشمی، فرمانده قرارگاه سری نصرت در دوران دفاع مقدس برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۳۹۳۶۰
|
۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، با حضور جمعی از مسئولان، خانواده معظم شاهد، ایثارگران و قشر‌های مختلف مردم مراسم چهلم حاجیه خانم اهوازیان، مادر سرلشکر شهید علی هاشمی در یادمان این سردار رشید اسلام برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد، نماینده، ولی فقیه در خوزستان گفت: وقتی در زندگی سردار شهید علی هاشمی را مطالعه کردم یکی از ویژگی‌های مهم این شهید بزرگوار توکل به خدا در کار‌های خود بود.

وی در ادامه با اشاره به حدیثی درباره شهدا افزود: وقتی کسی شهید می‌شود با اولین قطره خونش که به زمین جاری می‌شود خداوند هفت پاداش به او می‌دهد.

نماینده، ولی فقیه در خوزستان بیان کرد: نخستین پاداشی که خداوند با ریختن اولین قطره خونش به او می‌دهد همه گناهان شهید را می‌بخشد به جز حق الناس.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد گفت: وقتی اولین قطره خون شهید بر زمین می‌ریزد خداوند یک زن پاکدامن از بهشتیان را می‌فرستد و سر شهید را در دامان می‌گیرد که این دومین پاداش شهید است.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین