خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول پایگاه علمی بسیج شهید احمدی روشن خرمشهر، با مسئول پایگاه علمی بسیج شهید زنده دل تهران دیدار و گفت و گو کرد.
کد خبر: ۹۵۳۹۵۲۹
|
۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج خرمشهر این جلسه‏‌ با هدف «همفکری، هم‏افزایی و انتقال تجارب در حوزه مدیریت مسائل علمی و پژوهشی» برگزار شد.

 

مسئول پایگاه علمی شهید احمدی روشن خرمشهر گفت: باید با تجارب پایگاه های علمی موفق کشور آشنا شویم و آنها را در اختیار دیگر پایگاه ها قرار بدهیم تا یک جریان در جهت ارتقا و توسعه عرصه علمی پژوهشی در کشور ایجاد کنیم.

 

ایشان با بیان اینکه پایگاه های موفق چه مسیرهایی را طی کردند و چگونه ظرفیت‌ها را شناسایی کرده یا پتانسیل‌های پژوهشی را ایجاد کردند که اکنون مطرح هستند کلاس درسی برای مسئولان علمی است.

خانم خدایی گفت؛ مباحثی همچون آگاهی و آمادگی اساتید در رشته و زمینه تخصص خود، خلاقیت و نوآوری برنامه ها، نحوه اجرای برنامه علمی، اهمیت مهارت‌های ارتباط با نوجوانان و جوانان و به نقش سازنده آن ها در فرآیند اجرای برنامه های علمی اشاره شد.

حل مسائل اولویت دار شهرستان ها، ایجاد کارگروه های تخصصی، ایجاد هسته های علمی، حمایت از طرح های نو آورانه از دیگر موضوعات مورد بحث بود.

 

خانم خدایی در پایان گفت؛ در این جلسه مقرر شد برنامه هایی همچون راهیان پیشرفت، کارگاه های آموزشی، جشنواره های علمی ، مسابقات مجازی و... با همکاری یکدیگر اجرا شود.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین