حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول کمیته ایثارگران ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در هفته دفاع مقدس ۴۰ برنامه کلی و ۶۱۰ برنامه اجرایی در سطح استان اجرا خواهد کرد.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۰۰
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۸

محمد ناظری روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در زاهدان اظهار کرد: هفته دفاع مقدس نماد عزت، پایداری، مقاومت، وحدت، همدلی و تبلور حضور همه‌جانبه و همچنین تحقق نقش ایمان و باور به خداوند است.

وی افزود: در طول هفته دفاع مقدس ۶۱۰ برنامه اجرایی با محوریت تکریم ایثارگران و نشر فرهنگ ایثار و شهادت در سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

مسئول کمیته ایثارگران ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس سیستان و بلوچستان ادامه داد: نامگذاری هر روز از این هفته به نام یکی از شهدای شاخص سیستان و بلوچستان از ابتکاراتی است که امسال علاوه بر نامگذاری روزهای هفته دفاع مقدس که بر اساس دستورالعمل ارسالی از مرکز اعلام شده، باهدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس سندی پر افتخار برای کشور است، خاطرنشان کرد: در برنامه‌های هفته دفاع مقدس منویات امامین انقلاب اسلامی در اولویت امورات بوده و با جدیت طرح‌های خلاقانه و ابتکاری فاخر درشان شهدا و ایثارگران که باعث عزت و سربلندی ایران اسلامی شدند نسبت به سال گذشته انجام می‌شود.

ارسال نظرات