حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در این پیام آمده است :دشمنان این ملت بدانند نه با جنگ، نه با تحریم، نه با تهدید، نه با ترور نه با بی‌حیایی و نه با ترکیب این جنگ‌ها در صف متحد این ملت برای رسیدن به صبح ظهور کمترین خللی را نمی‌توانند وارد کنند
کد خبر: ۹۵۴۰۰۰۸
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از مهریز،سرهنگ علی فاتحی ابرقویی به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی به شرح زیر صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَنُریدُ أَن نَمُنَّ عَلَى الَّذینَ استُضعِفوا فِی الأَرضِ وَنَجعَلَهُم أَئِمَّةً وَنَجعَلَهُمُ الوارِثینَ
«ما می‌خواهیم بر مستضعفان زمین منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم»

هفته دفاع مقدس یادروز آغاز حرکت توفنده امت اسلام به سوی ظهور و شتاب گرفتن قیام خونین سال ۵۷ که طومار حکومت ذلت بار پهلوی را در هم پیچید بر حماسه سازان ایران اسلامی مبارک باد. اگرچه انقلاب اسلامی که ثمره خون هزاران شهید از صدر اسلام تا بهمن ۵۷ بود با رهبری حضرت امام راحل عظیم الشأن پیروز شد، ولی کید دشمنان از بین نرفت و آتش خشم آنان فرو ننشست چنانکه از روز پیروزی تحریم، تهدید، تحریک، کودتا و جنگ‌های نیابتی را علیه انقلاب نوپای امام شروع کرده و، چون طرفی نبستند جنگ همه جانبه سخت را با تحریک صدام و حمایت همه جهان زر و زور و تزویر بر ملت ایران تحمیل کردند غافل از اینکه این جنگ، خود موتور پیشران حرکت سریع‌تر برای رشد این انقلاب خواهد شد.
چه گل‌های جوانی سر از خاک برآوردند و در بهار جنگ شکفتند، باقری‌ها از جامعه خبرنگاری باکری‌ها از مناصب شهرداری، چمران‌ها از پشت کرسی‌های دانشگاهی، میثمی‌ها و محلاتی‌ها از حجره‌های طلبگی، برونسی‌ها از جامعه کارگری، رهنمون‌ها از فرهیختگان پزشکی، تندگویان‌ها از میز وزارت همه و همه با هدف سرافرازی انقلاب، هم جهت شده و، چون نوک پیکان خشم الهی در سینه خصم فرو رفتند و برای اولین بار در تاریخ نگذاشتند وجبی از میهن به اجانب برسد. این‌ها همه در ذیل توکل به الطاف خداوندی توسل به معصومین علیهم السلام و رهبری‌های امام راحل شکل گرفت.

امروز و در میانه جنگ ترکیبی به حمد الهی و به لطف و برکت نگاه ائمه معصومین علیهم السلام در سایه رهبری حکیم فرزانه و چشم و چراغ مستضعفان جهان- امام خامنه‌ای مدظله العالی- مردم بصیر و دوستدار اسلام و ایران طرح‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی را یکی پس از دیگری خنثی و آتش فتنه‌ها را با آب زمان شناسی و دشمن شناسی خاموش می‌کنند. دشمنان این ملت بدانند نه با جنگ، نه با تحریم، نه با تهدید، نه با ترور نه با بی‌حیایی و نه با ترکیب این جنگ‌ها در صف متحد این ملت برای رسیدن به صبح ظهور کمترین خللی را نمی‌توانند وارد کنند. وعده الهی محقق خواهد شد که مستضعفان وارثان زمین خواهند بود.
رژیم پوسیده صهیونیستی و نظام شکاف خورده لیبرال دموکراسی غربی و اپوزیسیون ورشکسته دربدر، کوچکتر از آنند که ما را از آرزوی خود که شهادت است بترسانند، چون ما زنده از آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست.

سرهنگ علی فاتحی ابرقویی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز

ارسال نظرات