حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده در زمان برگزاری رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس در اراک را اعلام کرد.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۰۹
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ سرهنگ سید علی حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی ۳۱ شهریور گفت: پلیس برای برقراری امنیت ترافیکی و انتظامی مراسم رژه نیروهای مسلح از ساعت ۷ صبح حضوری فعال و مستمر خواهد داشت.

وی افزود: اطراف خیابان حضرت امام خمینی(ره) از میدان ولی‌عصر(عج) تا میدان شورا و تمامی معابر منتهی به خیابان امام(ره) محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی با بیان اینکه از تقاطع دکتر حسابی تا میدان شورا محدودیت‌های ترافیکی به صورت کامل برقرار خواهد شد، تصریح کرد: شهروندان و رانندگان می‌توانند خیابان شهید رجایی، شیخ فضل‌الله و ادبجو را برای مسیرهای جانبی انتخاب کنند.

حسینی همچنین از کسبه و ساکنان این محدوده خواست خودروهای خود را از این منطقه خارج و از توقف خودرو در این مسیرها دوری کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین