خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیکا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع‌ مقدس برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۵۰
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵

سرهنگ پاسدار قاسم نوذری درجمع خبرنگاران بسیج اندیکا گفت: در مجموع بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در موضوعات متنوع فرهنگی، اجتماعی، بصیرتی، ورزشی ، و پروژه‌های عمرانی تعریف شده و در سطح پایگاه‌ها، حوزه‌ها، و اقشار مختلف بسیج و ادارات شهرستان برنامه‌ریزی شده است.

 

قاسم نوذری گفت: کلنگ زنی و افتتاح پروژه ها ، محرومیت زدایی، تجلیل از ایثارگران و رزمندگان، برگزاری آبروی محله به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای محله‌ای و برگزاری جلسات تبیین و روشنگری با موضوع دفاع مقدس و نقش دشمنان در جنگ ترکیبی جدید را از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس برشمرد.

 

نوذری گفت:دفاع مقدس عینیت‌بخشی به اسلام ناب محمدی و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و جامعه امام زمانی بود؛ دفاع مقدس اوج ایثار و فداکاری، مظهر وحدت ملت ایران و تحقق ولایت‌فقیه با رهبری حضرت امام (ره) است؛ دفاع مقدس اوج عقلانیت و عالمیت در مقابله با تهاجم رژیم بعث عراق بود. ملت غیور ایران اسلامی در این دوران مقدس به باور «ما می‌توانیم» رسیدند. قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در جنگ تحمیلی به دنیا ثابت شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین