خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: سال تحصیلی ۱۰۵ هزار نوآموز دوره اول ابتدایی در خوزستان آغاز شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۷۳
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ،مسعود حمیدی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: اولیای دانش آموزان ضلع سوم تعلیم و تربیت هستند و نقش بسیار مهمی در آموزش فرزندان خود دارند.

او می‌گوید: دورانی که اولیای دانش آموزان نقشی در آموزش دانش آموزان نداشتند گذشته است و امروز اولیا در میدان تعلیم و تربیت باید نقش پررنگی داشته باشند.

به گفته او دانش آموزان مهمترین ساعت‌های دوران زندگی خود را در اختیار آموزش و پرورش قرار می‌دهند و باید از این فرصت برای تربیت آینده سازان این کشور نهایت استفاده را کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: برای تکمیل چرخه تعلیم و تربیت خانواده دانش آموزان در کنار آموزش و پرورش باشند.

حمیدی نژاد وظیفه اولیا را کمک کردن به چرخه تعلیم و تربیت دانست و گفت: ارتباط تنگاتنگ خانواده دانش آموزان با آموزش و پرورش راز موفقیت در حوزه تعلیم و تربیت است.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: تمام تلاش آموزش و پرورش استان بر کیفی سازی آموزش در استان به ویژه در دوره ابتدایی است.

فرانک موسوی ادامه داد: معلم‌های دوره ابتدایی در استان مهارت‌های مختلفی را برای ارائه آموزش هر چه بهتر به دانش آموزان فرا گرفته. اند

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین